Sosyal Hizmet Magazin

0

Derginin Amacı

Sosyal Hizmet Magazin elektronik dergisinin temel amacı; sosyal hizmet alanlarını yansıtan güncel yazıları, haberleri, gelişme ve tartışmaları, bilimsel derlemeleri, araştırmaları ve kültür-sanat yazılarını öğrenciler, uygulayıcılar, akademisyenler ve araştırmacılarla paylaşmak.

Sosyal çalışma mesleğinin akademisyenleri, uygulayıcıların, öğrencileri ile sosyal hizmet alanlarındaki temel ve destekleyin’ diğer mesleklerin profesyonelleri tarafından yazılan yazılar yayınların..

Sosyal Hizmet Magazin, sosyal çalışma ve sosyal hizmetlerin popüler bilim ve uygulama dergisidir. Günceldir, canlıdır. Yazılar; geniş ölçekte çalışma alanlarından güncel bilgi-beceri aktan, mesleki uzmanlık konulan, etik-hukuksal tartışmalar, öğrenci deneyimleri, teknoloji gibi her sosyal çalışmacıyı ilgilendiren konulan içerir. Sinema, edebiyat, akademik eser incelemeleri yer alır. Sosyal hizmet alanlarının öncü ve dikkat çekici kişilikleriyle röportajlar. yayımlanır.

Yazı Gönderme

E-dergi; Ekim, Kasım, Aralık, Şubat, Mart, Nisan aylarında yılda altı sayı yayımlanır. Dergide yayınlamasını isteğiniz yazılarınızı adresine iletiniz. Güncel yazılar 750-1000 kelime, tanıtım, haber, film, belgesel. kitap (edebiyat, düşünce, akademik sosyal hizmet türlerinde) incelemesi türündeki yazılar ise 500-750 kelime arasında olmalıdır. Dergideki yazılar kaynak gösterilerek Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2018.

Derginin Tüm Sayıları

Derginin tüm sayılarına https://www.sosyalhizmetmagazin.com/tuem-sayilar adresinden ulaşabilirsiniz.

Abonelik ve Dergi Anasayfası

https://www.sosyalhizmetmagazin.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anti-Spam Quiz: