KPSS 2020/8: Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarında Sosyal Çalışmacı kadroları için oluşan en küçük ve en büyük puanlar aşağıdaki gibidir. Atanan arkadaşlara mesleki hayatlarında başarılar dileriz.

Daha önce gerçekleşen KPSS 2020/5 Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarına ise https://idealsosyalhizmet.com/kpss-2020-5-saglik-bakanligi-sozlesmeli-sosyal-calismaci-atama-puanlari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

KURUM

İLYERLEŞENEN KÜÇÜK PUANEN BÜYÜK PUAN
T.C. Sağlık Bakanlığı Sbü İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesiİstanbul284.75285.487
T.C. Sağlık Bakanlığı Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesiİstanbul184.63084.630
T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesiİstanbul384.62684.983
T.C. Sağlık Bakanlığı Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesiİstanbul284.524

85.726

2 YORUMLAR

  1. Selamlar, KPSS atamaları hiç belli olmuyor bir bakıyorsunuz yüzlerce kadro bir anda açılıveriyor. KPSS’den iyi bir puan almak için çalışmakta fayda var. Yani KPSS’yi çalışmayım boşveriyim dememek gerek. Bununla birlikte çağın gerektirdiği aranan kişi olma özelliklerine sahip olmak için bilgi ve beceri düzeyinizi arttırmanızı dil öğrenmenizi öneririm. Er ya da geç insanların, sistemlerin ve toplumun sosyal hizmete olan ihtiyacı anlaşılacaktır.

  2. Murat Çay hocam iyi günler.SH hizmet 3. Sınıf öğrencisiyim sizin öğrencilere tavsiyeleriniz nelerdir ? Yani bu kadar düşük atamanın olduğu bir dönemde KPSS çalışmak mi veya başka bir şey mi ?Biraz kendi fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim iyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here