Arkadaşlar merhabalar, bugün KPSS sonuçları açıklandı, bir çok arkadaşın ilk sorusu da şu kadar puan aldım atanır mıyım şeklinde oldu. Maalesef mevcut şartlar dahilinde bu tür sorulara cevap verebilmek oldukça güç, yeni bir sistem, yeni bakan, yeni bakanlık derken uygulamalarda ve politikalarda şu an net bir durum söz konusu değil. Önümüzdeki günlerde, yıllarda netleşecektir diye umut ediyorum.

Daha önceki yıllarda yapılan atamalar ve puanlar sizlere bilgi verebilir: https://idealsosyalhizmet.com/kpss-sosyal-calismaci-atamalari/

Daha önceki yıllarda KPSS sınavına giren sosyal hizmet bölümü öğrencilerinin ve sosyal hizmet bölümü mezunlarının puanlarını topladığımız bazı çalışmalarımız bulunuyordu. Bu yıl da benzer bir çalışmayı gerçekleştirmek istedik.

Aşağıda yer alan forma giderek ilgili bilgileri doldurarak KPSS’ye giren sosyal çalışmacı ve sosyal çalışmacı adaylarının puanlarını toplu bir biçimde erişebileceksiniz. Formun doldurulmasından elde ettiğimiz bilgileri formu dolduranlarla paylaşacağız. Böylelikle KPSS atamalarında tercih yaparken kimin kaç puanı var, kaç puanla nereyi tercih etmek istiyor gibi çeşitli bilgilere ulaşabileceksiniz.

E-mail adresiniz ve diğer kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır. Formda toplanan bilgiler sadece KPSS’ye giren ve formu dolduran kişilerle paylaşılacaktır.

KPSS 2018 Sosyal Çalışmacı’lar FORMU için:https://goo.gl/forms/YFZWyHDjXqht63543

 

2 YORUMLAR

  1. selamlar, anketin durumu hakkında bilgi alabilir miyiz? kaç kişi katıldı puanlar ne durumda veya bu ankete göre oluşturulacak olan branş sıralaması ne zaman yayınlanır vb. gibi sorular var aklımda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anti-Spam Quiz: