Sosyal Hizmet Konferansları Gerçekleştirildi

4

Dün yapılan Adü Sosyal Hizmet konferanslarında son derece önemli ve aydınlatıcı bilgiler sunuldu.Öyle ki sosyal hizmet öğrencileri olarak çok önemli ve değerli bilgiler öğrendik.Uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerine ortak olduk.Konferansların aklımıza takılanlar soruların cevaplanmasında ve marak ettiklerimizin aydınlatılmasında büyük faydası oldu.Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümü olarak  sayın sosyal hizmet uzmanı büyüklerimizle ve hocalarımızla ile sık sık bir araya gelerek, gerek mesleğimizi duyurmak gerekse uygulama alanında donanımlı hale gelmek adına bu tür konferanslar yaparak olumlu sonuçlar elde etmekte büyük yarar görüyoruz.Umarım bu güzel konferanslar gelenekselleştirilir.Bu yüzden bu konferansı gelenekselleşmesi düşünülen konferansların birincisi sayabiliriz. Ayrıca bu konferansın yetişecek olan diğer sosyal hizmet öğrencileri için de vazgeçilmez bir bilgi kaynağı haline geleceğini düşünüyorum.

Konferanslara katılarak bizlerle bilgi deneyim ve tecrübelerini paylaşan değerli sosyal hizmet uzmanlarına,konferansın sonuna kadar bize eşlik eden arkadaşlarımıza ve bu konferansın düzenlenmesinde büyük emeği olan Sayın Musa Hocamıza teşekkür ederiz.

Konferansdaki Sunumlara Burdan Ulaşabilirsiniz

4 YORUMLAR

  1. Merhaba arkadaşlar. Konferans esnasında inanılmaz dolu, dikkatli ve bir birine kenetlenmiş bir grup ile karşılaşmak beni çok gururlandırdı. Bu kadar uzun ve içeriği yoğun konferans esnasında nerdeyse hiç fire vermeden konuları dikkatle dinlemeniz ve salondan ayrılmamanız dikkatimizi çekti ve sizleri çok takdir ettik. Belki bir çoğunuzla bir yıl sonra aynı çalışma koşullarında, aynı odayı ve aynı idealleri paylaşacağız. Konulara olan hakimiyetiniz, dikkatiniz ve salondaki duruşunuz sizlerin, Sosyal Hizmet Değerlerini benimseyen ve bu değereleri özümseyen birer meslek elemanı olarak hayata atılacağınızın göstergesidir. Bunun da ötesinde ADÜ Sosyal Hizmet Bölümü, Musa hocanız ve öğrenciler olarak mükemmel bir bütünü oluşturmuşsunuz. Her öğretmenin yada her bölümün harcı değildir arkadaşlar ortak hareket etmek, bir olmak, birlikte olabilmeyi başarmak. Nazar değmesin deyip durduk içimizden, müthiş bir grup bilinci oluşturmuşsunuz, müthiş bir güven duygusu. Tebrik ediyorum. Her zaman yanınızdayım.
    Bu arada Musa İkizoğlu gibi bir öğretmenle yola devam etmek büyük bir gurur ve şanstır, bunun farkında olduğunuza eminim. Sevgilerimle

  2. Hocam ben de çok teşekkür ediyorum size tüm Sosyal Hizmet öğrencileri adına..Sosyal Hizmete, Sosyal Hizmet öğrencilerine sahip çıkan, onların gelişimi için hiç bir fedakarlık geri kalmayan nadide hocalarımızdan bir tanesisiniz..Tüm gücümüzle ve tüm yüreğimizle SOSYAL HİZMET !!!!

  3. biz de size çok teşekkür ederiz hocam sizin bizim başımızda olmanızla biz bunları gerçekleştirebiliyorzz ..kaybetmeye başladığımız özgüvenimiz sizle yeniden can buldu ….iyi kii varsınızz…her şeye ve herkese rağmen tüm olanaksızlıklara rağmen Biz de VARIZ…:)

  4. Merhaba Sevgili Öğrencilerim,
    Konferansta hepiniz adeta beni büyülediniz. Katılım sayısının fazlalığı, o ciddi dinleyişiniz, güzel sorularınız, muhteşem tartışma beceri ve gücünüz, konuklarımıza gösterdiğiniz güleryüzünüz, her şey ama herşey çok güzeldi. Konuklarımızda siz öğrencilerimizin saydığım bu özellikleriyle ilgili bana, bu düşüncelerimle benzer şekilde geri bildirimde bulundular. Yani sizleri her yönünüzle çok beğendiler. Bölümümüzü böyle güzel, örnek temsilinizden dolayı çok teşekkür eder, hepinize kucak dolusu sevgilerimi sunarım. Organizasyona büyük emeği geçen arkadaşları da tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Sizlerle mesleğimizin daha ilerilere gideceğinden hiç kuşkum ve kaygım yok. Mutlu ve güzel günler dileğiyle….
    :d:d:x:x:x

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anti-Spam Quiz: