Yazı Gönder

Merhabalar,

idealsosyalhizmet.com’da yer almasını, eklenmesini istediğiniz özgün içerikleri bizlere gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz içerikler editör tarafından incelenecek ve uygunsa sitemizde yayınlanacaktır.   Gönderdiğiniz içeriklerin uygun olmadığı durumlarda veya düzeltilmesi gereken kısımların olması durumunda sizlere bilgi verilecektir.

Gönderdiğiniz yazılar, içeriklerin altında sizin isminiz ve e-posta adresiniz olacaktır. Düzenli içerik hazırlayan ve sitemizde yazar olmak isteyenlerin talebi süreç içerisinde ilgili kişinin sağladığı katkılar dikkate alınarak sonuçlanacaktır.

Neden Yazmalıyım?

Çünkü yazdığınız katkı sağladığınız kadar buradasınız. Sağladığınız katkılar ve içerikleri ileriki süreçte kariyer, iş bulma, kendinizi geliştirme ve doğru bilgiye daha hızlı ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Ekibe Katılın

idealsosyalhizmet.com her yıl ulaştığı on binlerce kişiyle geniş bir kitleye hitap ediyor. Sosyal hizmet meslek ve disiplinine aracılığımızla vereceğiniz katkılar ilgililere ve kendinize oldukça fayda sağlayacaktır. Bir olmadan biz olmadan daha ileriye ulaşmak mümkün değil. Bu nedenler idealsosyalhizmet ailesinin daha fazla büyümesini,  farklı proje ve bilgi üretimiyle genişlemesini arzu ediyoruz.

Nasıl Ulaştıracağız

Twitter, instagram, E-Bülten gibi araçlarla içerikleriniz binlerce kişiye ulaşmaktadır. Ayrıca Google ve yandex gibi arama motorları aracılığıyla ilgili konularda yapılan aramalarla yazdığınız yazılara, ürettiğiniz içeriklere ulaşılmaktadır.

İlkeler ve Değerler

Sosyal hizmet bilgi, beceri ve değer temelleri üzerine oturan bir meslek ve disiplindir.  Alana sağlayacağımız katkılarda sosyal hizmetin temel değerlerine, onur ve haysiyetine, etik ilkelerine, insan haklarına saygı göstermekteyiz.

Yazı Göndermek İçin

Yazı göndermek için aşağıdaki formu kullanınız. Gönderdiğiniz içerikler, yazılar hakkında yapacağımız değerlendirme sonucunu size ileteceğiz.

https://forms.gle/8KTPwpPek8Rn2fjZ9