Sayın Gözde Doğanyılmaz Ders Konuğumuz Oldu…

1
1006

Sayın Gözde Doğanyılmaz bugün konuğumuz olarak dersimize katıldı. Halen Muğla Üniversitesi‘nde psikoloji yüksek lisansına devam eden Doğanyılmaz bizlere sistem yaklaşımını,sosyal farklılıkları ve özellikle İsveç’teki stajlarındaki gözlemlerini anlattı.Özellikle eşcinsellerle ilgili gözlemlerine dikkat çekerek ülkemizdeki değer yargılarının insanların yaşamlarına nasıl etki yaptığını belirtti.Sistem yaklaşımının önemini belirterek yapı,işlev ve gelişim unsurların bu yaklaşımdaki önemine dikkat çekti.

Bahçede yapılan ikinci derste, örnek bir uygulama yaparak bizim bu uygulamaya ait düşüncelerimizi değerlendirerek bu örnek olaya doğru açıdan nasıl yaklaşmamız gerektiğini gösterdi.

Sayın Gözde Doğanyılmaz’a dersimize katıldığı ve bizleri bilgilendirdiği için çok teşekkür ediyoruz.

1 Yorum

  1. sayfayı Musa Hocam sayesinde yeni keşfettim, çok güzel hazırlamışsınız. Bana burada yer ayırmış olmanız beni ayrıca çok mutlu etti. Dersdeki katılımınız, sorularınız olsun sizin ne kadar iyi birer meslek elemanı olacağınızı bence şimdeden gösteriyor. Sizi küçük de olsa bilgilendirebildiysem ne mutlu bana. Başarılarınızın devamını diliyorum. Tekrar buluşmak dileğiyle. :).
    Teşekkürler. . .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anti-Spam Quiz: