KPSS 2011/1 Sosyal Çalışmacı (Sosyal Hizmet Uzmanı) Yerleştirmelerindeki En Küçük Ve En Büyük Puanlar

30
2163

KPSS 2011/1 merkezi yerleştirmedeki en küçük ve en büyük sosyal çalışmacı puanları aşağıdaki gibidir. Yerleşen tüm uzman arkadaşlarımı tebrikeder, mesleki hayatında başarılar dileriz.

 

30 YORUMLAR

 1. 4 yıllık sosyal hizmet açık ögretim bitirenler, herhangi bi yerde çalışmaya başlayınca maaşları ne kadar oluyor.. bileniniz varsa ?

 2. bi konuyla ilgili yardım rica edecektim. ben açıköğretim bölümü sosyal hizmetleri tercih etmek istiyorum ama bu bölümü öneriyormusunuz iş imkanı nasıl biraz bilgi verirseniz çok sevinirim

 3. bu bölümün maaşları 3000 diye duymuştum 1800 falan sanırım genelde bölüme göre az bence daha fazla olmalıydı  

 4. yorumlarınız için teşekkürler aklımda olan bir çok sorunun yanıtını bulabildim ama bir sorum olacak cevaplarsanız memnun olurum.ben özel bir anaokulunda 7 yıldır çalışıyorum ögretmenim ama aynı zamanda 2 yıllık sosyal hizmetler bölümünü okuyorum açıktan.2.sınıftayım ben özelde çok yoruldum amacım devlete baglı ama birazda rahat olacak bir iş hangi kurumu öneriyorsunuz.yardımcı olursanız memnun olurum.

 5. 2yıllık sosyal hizmetler okuyorum 4yıla tamamlayamazsak ya da kpss den atanamazsak 2yıllık mezun olarak görev yapamıyo muyuz??????????????

 6. sahiha mrb öncelikle hayırlı olsun..okula başladığında da öğreneceksin ama yinede söyleyeyim selçuk üniv sosyal hizmet eğitimine bu yıl aşlamadı 5-6 yıldır sosyal hizmet eğitimini yüksekokul statüsünde yapmaktaydı bu yıl fakülte kapsamına gectiği için ösym kılavuzuna sanki bu sene eğitime başlamış gibi yansıdı bu konuda endişen olmasın gayet kaliteli eğitim veren biyer ..sağlık ilimleri fakültesi bünyesinde olan bir sosyal hizmet bölümünden mezun olunca sadece sağlıkla ilgili alanlarda çalışcaksın diye bir zorunlulukda söz konusu değil mezun olunca istediğin alanda çalışabilisin..

 7. sahiha mrb öncelikle hayırlı olsun..okula başladığında da öğreneceksin ama yinede söyleyeyim selçuk üniv sosyal hizmet eğitimine bu yıl aşlamadı 5-6 yıldır sosyal hizmet eğitimini yüksekokul statüsünde yapmaktaydı bu yıl fakülte kapsamına gectiği için ösym kılavuzuna sanki bu sene eğitime başlamış gibi yansıdı bu konuda endişen olmasın gayet kaliteli eğitim veren biyer ..sağlık ilimleri fakültesi bünyesinde olan bir sosyal hizmet bölümünden mezun olunca sadece sağlıkla ilgili alanlarda çalışcaksın diye bir zorunlulukda söz konusu değil mezun olunca istediğin alanda çalışabilisin..

 8. selçuk sosyal hizmete girdim,çok şükür:) bir sorum olacak yine;selçuk üniv.in bu bölümde ilk öğrencileri olacağız;ilk olmak demek üniversite idaresi tarafından deneyimsizlik,derslerde aksamalar,bölüme yeteri kadar önem verilmemesi gibi sorunlara yol açar mı? yani bizi yüksekokul statüsüne düşürürler mi?…çünkü sağlık bilimleri fakültesi bünyesinde sosyal hizmet bölümü.ve burdan mezun olunca sadece sağlık bakanlığında mı çalışmak zorundayım,yoksa alanımı özgürce seçebiliyor muyum? saliha3593@gmail adresine de ulaşabilirsiniz,yardımcı olursanız çok sevinirim,ciddi endişelerim var…

 9. merhaba ben lysden 441 aldım sıralamam 18bin fakat imam hatip çıkışlı olduğum için 20 binlerde olan hacettepe sosyal hizmet sıralaması katsayılı sıralamaya göre 14 binlere tekabul ediyor sizce girebilirmiyim hacettepe sosyal hizmete? acil yardımcı olursanız çok sevinirim

 10. hastane olur işallah ama dediğim gibi il sağlığa veriyorlar, geçen alımda da aynısı oldu çünkü. nneden dersen ağustosta 190 tane alım var sağlıktan hastaneye onları verirler.

 11. hastane almıyor misafir hastaneler hepsi sözleşmeli alıyor, hastane diye yazanlar hayal kırıklığına uğrayacaklar.. İl sağlıkta asla çalışmak istemem. onun yerine shçek bin kat daha iyi. il sağlıkta normal bir memur gibisiniz.

 12. özel sektör iyi olsa kimse devlete geçmek istemezdi. Ama bir süre mesleği öğrenmek adına kalınabilir. dediğim gibi en kelepir kurum hastaneler; onlar da sözleşmeli; ben geçen alımda sözleşmeli olarak girdim seçim ayağına kadroya geçtim bu bir kere olur o yüzden bence 2.alan yurtkur olsun

 13. bu arada hiç yazılmayacak kuumlar il afet, üniversiteler, belediyeler; arkadaşlar hangi mantıkla burayı yazmış anlayabilmiş değilim.

 14. bu arada hastanede kadrolu maaşlar 2000-2500 arası değişiyor. diğer kurumlarda maaş 1800  en fazla 1900 ; 1900 maaş veren bir kurum görmedim daha yurtkur olabilir.

 15. şu anda maaşı en yüksek kurum sağlık bakanlığı o da hastaneler; bu kadrodakilerin hepsi il sağlık müdürlüğü ve herkes hastane sanıp yazmış olacak ki puanlar çok yüsek:))) yani il sağlık müdürlüğünde dönerler 150-200 eksik olur.

  Shçek; shçekte maaşlar 1800 civarı, ve iş yükü çok yüksek; tayin olayı çok zor, shçekte çalışanların %90 ı bıraksalar dört nala koşar gibi hastanelere gidecekler ama bu da mümkün değil.

  Yurtkur; yurtkur shçeğe il afete göre çok iyi ama tayin olayı çok zor; maaşı 1900 civarı.

  emniyet: maaş 1800 civarı;

  il afet: maaş 1500-1600 civarı

  özetle en iyi sağlık bakanlığında hastaneler ama o da artık kadrolu almıyor; shçekte kadrolu çalışacagıma hastanede sözleşmeli çalışırım daha diyenler baya fazla sanırım. zaten işin ilginç yanı hastanede sözleşmeli maaşı ile diğer kurumların kadrolu maaşları aynı ya da hastanedeki maaş daha fazla. shçekte kimle konuşşsam imkanım olsa 1 dk bu kurumda durmam diyıor. bilginize….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anti-Spam Quiz: