Fethiye-Ölüdeniz Gezimiz

4
717

      Sosyal hizmet bölümü olarak düzenlediğimiz Fethiye,Ölüdeniz gezisini dün gerçekleştirdik.Sosyal hizmet öğrencilerinin yanında hocalarımızda bizleri yalnız bırakmadı.Gezideki yat turu özellikle çok eğlenceli ve bir o kadar güzeldi.Tekne turundan sonra ise ölüdenizi gezdik.Akşam, diskoda ki eğlencede ise hiç durmadık, hiç oturmadık.Sosyal hizmet öğrencileri olarak yine neşemizi ve farklılığımızı gösterdik.
      Böyle bir güzel gün geçirmemiz için çaba harcayan arkadaşlarımıza,özellikle Gamze Erükçü,Erhan Öksüz ve Özge Yiğit’e emekleri ve uğraşları için teşekkür ederim.

Gezideki resimlere BURDAN ulaşabilirisiniz.

4 YORUMLAR

  1. canlarım bnm inşallah tekrar bir araya gelip böyle güzel günler yaşarız..

  2. Muratcım cdleri ben karıştırmadm cnm sadece diğer otobüse cdyi vermeyi unuttum neyseki molada biri söyledi gelene kadar bayıldık şarkılardan diye yol boyunca müslüm dinlemişler =)) neyseki son dakika yetişebildim imdatlarına..=))

  3. biz teşekkür ederiz murat baya uğraştık başımız ağrıdı ama bu gezi her şeye değdi beklediğimden daha güzel geçti o uzun yola rağmen 🙂

  4. Sabahın köründe uykuyu hiçe sayıp küçücük alanda halay ceken arkadaslarıma, cdleri karıştırıp diğer otobüse türkü cdsini veren arkadaşıma,yatın hareket etmesine rağmen dur durak bilmeksizin oynayan arkadaslarıma, diskoda hiç durmayan, hiç oturmayan arkadaslarımaa ve yine diskoda danscı kızlara tas cıkaran Berat’a bir alkış istiyorummm=d>=d>=d>:-d

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anti-Spam Quiz: